UA RU

Бронювання працівників – які важливі зміни готує влада

Українська влада має намір дещо змінити процедуру бронювання співробітників, у першу чергу зробити її зрозумілою та прозорою

Фото: УНІАН. Колаж: Pro Війну

Броцес бронювання працівників хочуть дещо змінити

Фото: УНІАН. Колаж: Pro Війну

Кабінет міністрів готує зміни в процедурі бронювання працівників. Її включать до пакету зміни у загальній мобілізації в Україні.

Про це йшлось на зустрічі із заступником міністра економіки Ігорем Фоменком, повідомила Європейська Бізнес Асоціація.

"У Міноборони готуються пакетні зміни і одна з пропозицій – оновлена процедура бронювання. Наразі вона ще не узгоджена та формується… Ідея в тому, щоб змінити підходи до бронювання – зробити їх більш зрозумілими та прозорими", – йдеться в повідомленні.

Які зміни в бронювання пропонують

Учасники зустрічі наголосили на таких "новинках" у процедурі бронювання, які мають намір запровадити:

Як відбувається процес бронювання працівників

Як ми розповідали, процес бронювання військовозобов'язаних триває певний період. Організація має звернутися до держорганів. Вони протягом 10 робочих днів проводять визнання підприємства критично важливим. А далі потрібно пройти інші етапи, які мають такі терміни:

Також варто знати про те, що військовозобов'язані зараховуються на спеціальний військовий облік ТЦК СП протягом не більше п'яти робочих днів.

Кого заборонено бронювати

В українському законодавстві вказано дві категорії працівників, яких заборонено бронювати навіть тоді, якщо організація має підстави це зробити:

Також Міністерство оборони заборонило бронювати чоловіків, які мають дефіцитні для ЗСУ військово-облікові спеціальності,

Раніше ми повідомляли, чи потрібно військовозобов'язаним вставати на облік за кордоном. Також ми писали, як відновити військовий квиток.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Ексклюзив редакції

Дивитися всі