В Росії з початку злочинної війни на території України поступово мобілізують громадян до армії. Однак, нещодавно аналітики Інституту вивчення розповіли, що окупанти продають цих осіб у так деякі ПВК.
Про це йдеться у звіті ISW.
Торгівля мобілізованими
Аналітики Інституту вивчення війни посилаються на російське видання "Важливі історії", адже його представники зуміли поспілкуватися з матір'ю російського військовослужбовця, який був мобілізований. Відомо, що цей військовий після свого перебування у складі армії Росії був проданий до приватної військової компанії "Редут". За даними ЗМІ, за нього заплатили 272 долари, що дорівнює 25 тисячам російських рублів.
Мати цього військового заявила, що полковник армії Росії "Кожанов" продав одного зі своїх бійців до окремої диверсійно-штурмової бригади "Ветерани", що входить до складу ПВК "Редут".
Також слід зазначити, що родичі військових 1440-го мобілізованого полку неодноразово скаржилися на те, шо командування передало деякі підрозділи до диверсійно-штурмової бригади "Ветерани".
Чому в Росії відклали призов
Раніше ми писали про те, що представник Головного управління розвідки Андрій Юсов розповів, чому на території країни-агресора не було оголошено масштабної мобілізації.
"Рішення про нову хвилю публічної мобілізації серйозно розглядалось і буквально лежало на столі воєнно-політичного керівництва держави-агресора. Тим не менш, це рішення так і не було втілено і наразі відкладено через різні причини", – коментує представник розвідки.
Також представник ГУР зазначає, що однією з причин, через яку Росія відкладала оголошення мобілізації по всій країні можна назвати побоювання влади щодо можливих дестабілізаційних процесів, адже за словами Юсова "Росія – це нестабільне утворення з великою кількістю внутрішніх проблем".
"Перша хвиля цієї так званої часткової мобілізації частину цих проблем дуже яскраво підсвітила. Тому таке рішення розглядається, але станом на зараз воно не ухвалене", – додав ГУРівець.
Крім того, варто додати, що наразі Росія все ж продовжує проводити мобілізацію, однак, не в таких великих масштабах.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, скільки "шахедів" виробляє Росія кожного місяця. Також ми повідомляли, що окупанти мають на меті збільшити кількість власної авіації.