Головна Новини Мобілізація Відбудова Цифри Події Армія

Кривава війна в Україні – чи вистачить людського ресурсу для перемоги

Колишній речник Генерального штабу Збройних сил України пояснив, що потрібно нашій країні для перемоги над ворогом і чи вистачить сил

Фото: УНІАН. Колаж: Pro Війну

Людського ресурсу в України вистачить для перемоги, каже експерт

Фото: УНІАН. Колаж: Pro Війну

В Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація вже понад півтора року. Чоловікам у віці від 18 до 60 років роздають повістки та після проходження медкомісії забирають на війну.

Військовий експерт та колишній речник Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов розповів, чи вистачить у нашої країни людського потенціалу для перемоги над агресором.

За його словами, нашій країні повинно вистачити людського потенціалу, адже саме він необхідний для перемоги над російськими окупантами. Водночас, збереження життів наших захисників наразі є одним із головних завдань.

"Ключова місія, яка реалізовується українським Генштабом серед трьох таких – збереження життя та здоров'я наших військовослужбовців. Відповідь очевидна – якщо ми втратимо армію, то ми втратимо Україну", – зазначив Селезньов.

Він також розповів про інші місії. Ними є знищення військового потенціалу російських загарбників та повне визволення українських територій.

Селезньов наголосив, що Україна несе втрати на полі бою через інтенсивність бойових дій. Водночас підкреслив, що втрати ворога значно більші.

Кого з чоловіків можуть мобілізувати в Україні

Раніше ми розповідали про те, що в нашій мобілізації підлягають відразу декілька категорій чоловіків, зокрема:

  • резервісти;
  • військовозобов'язані;

  • особи із запасу віком від 18 до 60 років;

  • придатні за станом здоров’я;

  • чоловіки віком від 18 до 27 років можуть бути мобілізовані, якщо вже проходили строкову службу або віднесені до служби запасу другої черги.

Призвати можуть також військових, які проходили строкову службу; офіцерів запасу, резервістів, інших осіб із досвідом служби; громадян, які не проходили військову службу; обмежено придатних під час воєнного стану.

Який штраф за відсутність військового квитка

Як ми писали раніше, варто пам'ятати про відповідальність за навмисне псування військового квитка або його недбале зберігання, яка призводить до втрати документу, розповів керуючий партнер ЮК Winner Ігор Ясько у коментарі сайту Pro Гроші. За такі дії чоловік може заплатити штраф. Треба буде віддати від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто від 510 грн до 850 грн — стаття 211 КУпАП.

Раніше ми повідомляли про те, що в Україні послабили процес виїзду за кордон для деяких категорій чоловіків. Також ми розповідали, що в Україні змінилися правила надання відстрочки за однією з підстав.

google Pro Гроші в Instagram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі

Ексклюзив редакції

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.