Приголомшили цифрою: яку кількість українських військових планує навчити Німеччина
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус розповів про вклад своєї країни у підвищення рівня боєготовності української армії

Німеччина посилено допомагає Україні у війні
Фото: Генштаб ЗСУ, Офіс президента. Колаж: Pro Війну
Після початку повномасштабного вторгнення багато країн щоденно висловлюють свою солідарність Україні у боротьбі країною-терористом. Однак є країни, які й на ділі дуже допомагають наші державі. Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус оголосив, яку кількість українських солдатів планує навчити їхня держава.
Про це повідомив сайт Tagesshcau.
"Ми не можемо ні секунди сумніватися в тому, що Путін не повинен досягти своєї мети. Тому ми повинні підтримувати Україну на всіх рівнях, у тому числі на військовому, поки це буде потрібно", — заявив міністр оборони Німеччини.
Під час свого виступу він вказав, що до кінця поточного року Німеччина має намір навчити 10 тисяч українських солдатів, і цей навчальний процес отримав високу оцінку від Збройних Сил України.
"Атака на Україну – це не лише напад на суверенну, вільну державу, а й фундаментальна атака на глобальний порядок безпеки, міжнародне право та західний спосіб життя", — додав він.
Пісторіус також нагадав про те, що Німеччина є другим найбільшим постачальником допомоги для України, відразу після Сполучених Штатів Америки, і що німецька зброя щоденно рятує життя людей в Україні.
США передали Україні снаряди зі збідненим ураном
У середу, 6 вересня, США оголосили про надання Україні снарядів зі збідненим ураном. Загальна вартість нового пакету допомоги – 200 млн доларів. За даними американського Міністерства оборони у список також включили:
- обладнання для систем ППО України;
- додаткові боєприпаси для високомобільних артилерійських ракетних систем (HIMARS);
- артилерійські снаряди калібру 155 і 105 мм;
- 81-мм міномети та снаряди;
- 120-мм танкові боєприпаси зі збідненим ураном для танків "Абрамс";
- ракети з трубчастим запуском, оптичним відстеженням і дротовим наведенням (TOW);
- протитанкові комплекси "Джавелін" і АТ-4;
- понад 3 мільйони патронів до стрілецької зброї;
- тактичні аеронавігаційні системи;
- тактичні захищені системи зв'язку та допоміжне обладнання;
- підривні боєприпаси для розчищення перешкод;
- запасні частини, технічне обслуговування та інше польове обладнання.
У Пентагоні також уточнили, що це 46 пакет допомоги від США.
Раніше ми писали, що категорично не можна відправляти військовим на передову. Також розповідали, які українські міста планують відбудувати у першу чергу.
Сподобалась стаття?