Війна зайшла в глухий кут? Чи можливі переговори між Україною та Росією
Деякі представники країн-партнерів почали обговорювати з Україною можливий діалог з російськими окупантами

Переговори між Україною та Росією
Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook
Нещодавно головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний під час інтерв'ю розповів про те, що війна між Україною та Росією "зайшла в глухий кут". Джерела розповідають, що наразі міжнародні партнери непублічно обговорюють діалог між Україною та Росією.
Про це повідомляє NBC News.
Переговори між Україною та Росією
Видання посилається на слова деяких чиновників, які розповіли про те, що партнери разом з Україною обговорювали те, від чого нашій державі можливо доведеться відмовитися для того, щоб "досягти успіхів" у мирних переговорах з Росією.
Відомо, що такі обговорення відбувалися під час зустрічі у форматі Рамштайн, а самі дискусії, за даними джерела, є чітким відображенням поточної ситуації на російсько-українському фронті.
Також варто додати, що частина американських посадовців серйозно занепокоєні ситуацією довкола України, адже з того моменту, відколи почалася війна на Близькому Сході, ситуація в Україні стала привертати менше уваги. Виходячи з цього, союзники почали роздумувати над проведенням можливих переговорів, однак, скоріш за все, російський диктатор Путін не дуже хоче діалогу. Також там додали, що президент країни-агресора чекає коли західні партнери втомляться від цієї війни.
Боротьба проти Росії
Раніше ми писали про те, що за словами радника голови Офісу президента збільшення поставок озброєння для України може призвести до того, що наша армія отримає певні переваги на полі бою.
Нарощування поставок зброї для досягнення технологічної переваги на полі бою. Значні тактичні поразки Росії. Обвал російських оборонних замовлень", – перерахував радник голови Офісу президента головні аспекти української стратегії ведення війни.
Також Михайло Подоляк додав, що наслідком таких дій може стати крах фундаментальних міфів російської пропаганди, самоізоляції Росії, повернення мобілізованих військ на територію окупантів, а також велика кількість внутрішніх заворушень.
Раніше ми писали про те, що російські командири торгують мобілізованими військовими. Також ми повідомляли, на якому напрямку армія Росії може посилити тиск.
Сподобалась стаття?