Росіяни постійно атакують одну й ту саму область України – Ігнат розкрив причину
Речник Повітряних сил розповів, чому росіяни обстрілюють Хмельниччину та чого хочуть досягти

Росіяни направляють дрони у певну область з чіткою ціллю
Фото: ДСНС, Генштаб ЗСУ. Колаж: Pro Війну.
Під час сьогоднішньої нічної атаки безпілотними літальними апаратами (БПЛА) ворог націлився на Хмельницьку область, вважаючи, що саме там розташовані британські бомбардувальники, які оснащені далекобійними ракетами Storm Shadow. Метою російської атаки був або аеродром, де базуються ці літаки, або їхні місця стоянки та обслуговування.
Про це Юрій Ігнат повідомив у ефірі "Єдиного телемарафону".
"Знову атакована Хмельниччина. Зрозуміло, що шукає ворог. Шукають, де командувач сховав наші бомбардувальники після подій, які відбувалися нещодавно в нашому морі біля Криму", – сказав він.
Ігнат відзначив, що російські сили сьогодні змінили час атаки. Проте, за його словами, ця зміна часу атаки, навпаки, виявилася вигідною для захисників. Все тому, що вранці у мобільних груп є більше шансів вдало відпрацювати по ворожій цілі.
"Вони зазвичай роблять пуски від 22:30 – 22:50. Далі кілька хвиль — аж до 04:00. Вранішня атака дозволяє краще відпрацьовувати мобільним вогневим групам. Коли світла пора доби, то ціль стає візуально видима", – пояснив речник.
Нагадаємо, сьогодні вночі захисники знищили 17 із 17 БпЛА, які росіяни запустили у повітряний простір України. Усі вони різними маршрутами рухалися у бік Хмельницької області.
Ігнат розповів, що очікувати від Росії вже цієї осені
Речник Повітряних сил Юрій Ігнат заперечив інформацію від західних ЗМІ про те, що ворог збільшує обсяг виробництва своїх крилатих ракет.
"Я б не сказав, що збільшиться. Мова йде про стабільне виготовлення ракет. Ми бачили звіт ГУР, які нам повідомляли про близько 100 ракет на місяць. Це приблизно та кількість, яку вони використовують", – зазначив він.
Також спікер нагадав, що, за даними ГУР МО, у ворога близько 600 високоточних далекобійних ракет, а ця кількість менша, ніж недоторканий запас, який має бути у Росії.
"Тому треба розуміти, що все ж таки дрони легше, дешевше виготовляти й, можливо, вони будуть робити саме це. Але не виключено, що ракети будуть теж нарощуватися, бо без ракет сьогодні у сучасній війні ніяк не обійдешся", – констатував він.
Раніше ми писали, хто уточнив прогнози щодо поставок F-16. Також розповідали, про те, як ЗСУ атакували суднобудівний завод у Криму.
Сподобалась стаття?