Ворог активніше використовує дрони під Бахмутом – які наслідки для ЗСУ
У третій штурмовій бригаді розповіли про тактику російських військових на Бахмутському напрямку та про те, яке озброєння використовує ворог
Росіяни стали активніше використовувати дрони в районі Бахмута
Фото: facebook.com/93OMBr. Колаж: ProВійну
Армія РФ стала частіше використовувати дрони різного виду на Бахмутському напрямку. Але для бійців ЗСУ це не є критичною проблемою.
Про це розповів пресофіцер 3-ої штурмової бригади ЗСУ Олександр Бородін в ефірі національного телемарафону.
Він заявив, що ворог завжди йде від масштабів, від кількості. Росіяни адаптуються до нових умов, мова йде про мінування та саперні роботи. Проте серйозним елементом реформування є використання дронів.
"Артилерія, піхотні, танкові (війська – ред.) все це так чи інакше незмінно. Можна сказати, що там добровольці, вони трішки експериментують з підрозділами, тобто вони створюють різні формати підрозділів, різне підпорядкування різного формату набраних людей і навчання відповідно, і озброєння, проте це не критично", – сказав Бородін.
Чи є дрони проблемою для ЗСУ
За його словами, використання росіянами дронів на Бахмутському напрямку теж не є критичною проблемою для ЗСУ.
За його словами, росіяни розуміють, що на цій війні дрони є такими новими силами і засобами, які дуже сильно змінюють ситуацію на полі бою. Саме тому вони намагаються з ними працювати, проте вони змогли це зрозуміти лише через рік.
"Все ж таки швидкість реакції на нові виклики у них значно менше ніж у нас, тому що це така пірамідальна структура. Для якихось реформ в армії якихось змін, нових викликів, їм треба провести через всю грубо кажучи піраміду керівництва порівняно з нами. Це зовсім інше, у нас більш горизонтальна структура і тому ми швидше адаптуємось", – сказав пресофіцера 3-ої штурмової бригади ЗСУ.
Бородін зауважив, що це також є викликом для ЗСУ, проте це питання технологій і швидкості зміни, втілення нових підходів і він думає, що в цьому плані українська армія виграє.
Також він пояснив, що росіяни застосовують різні види безпілотників на Бахмутському напрямку, мова йде про дрони-камікадзе, про скидання бомб, проте у більшості використовуються саме ударні дрони.
"Нові моделі і різні підходи. Так це дійсно так, але я ж кажу, у них швидкість їх змін вона набагато менша. Вони не так швидко роблять, як це робимо ми", – додав Бородін.
Путін наказав Шойгу припинити контрнаступ ЗСУ
Як ми писали раніше, під час проведення контрнаступу ЗСУ змогли звільнити багато населених пунктів. Через це президент РФ Володимир Путін наказав міністру оборони Шойгу припинити наступ українських військових вже до жовтня 2023 року.
"Інсайдерське джерело в Кремлі стверджує, що Путін нібито дав міністру оборони Росії Сергію Шойгу термін в один місяць до початку жовтня 2023 року, щоб поліпшити ситуацію на фронті, зупинити українські контрнаступи та повернути російським військам ініціативу", — йдеться у заяві.
Експерти також зазначають, що такий наказ Володимира Путіна може свідчити про те, що армія Російської Федерації на всіх ділянках фронту продовжуватиме проводити безрезультатні контратаки. Це потрібно для того, щоб зупинити контрнаступальні дії Збройних сил України, попри величезні втрати в особовому складі та техніці.
"Путін і Кремль представляють російські оборонні операції як велику перемогу на полі бою, а постійні російські контратаки дозволяють Кремлю стверджувати, що ці операції є окремими перемогами на тлі загальної відсутності успіхів росіян на інших ділянках фронту", — повідомляє ISW.
Також додамо, що російський диктатор вперше визнав початок контрнаступу ЗСУ 9 червня. Тоді він наголосив на тому, що українським військовим нібито все одно не вдасться виконати поставлені завдання.
Раніше ми писали, що Олександр Тарнавський розповів про те, що українські військові змогли досягти успіхів на фронті. Також ми повідомляли, що окупанти готуються до диверсій на кордоні.
Сподобалась стаття?