Росія втратила трьох командирів престижного полку: як їх вдалось ліквідувати
У британській розвідці розповіли про командирів одного з найпрестижніших повітряно-десантних полків Росії, які загинули на війні проти України

Росія втратила на війні трьох командирів престижного полку
Фото: ТАРС. Колаж: Pro Війну
Від початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія вже втратила трьох командирів. Вони входили до одного з найпрестижніших повітряно-десантних полків Росії.
Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони Британії.
За даними розвідки, ці командири були ліквідовані або пішли у відставку.
Наприклад, командир 247-го гвардійського десантно-штурмового полку полковник Василь Попов, ймовірно, загинув на Оріхівському напрямку на початку вересня 2023 року.
"Лише за кілька тижнів до цього, у серпні 2023 року, його попередник, полковник Пилип Попов, ймовірно, подав у відставку. Незалежні російські ЗМІ стверджують, що він зробив це на знак протесту проти того, що військові не змогли знайти тіла загиблих росіян", – пише розвідка.
В перші тижні російського вторгнення під Миколаєвом було ліквідовано тодішнього командира 247-ї полковника Костянтина Зізевського.
"Досвід 247-ї висвітлює надзвичайне виснаження і високу плинність кадрів у російських збройних силах, навіть серед відносно високопоставлених офіцерів", – додає розвідка.
Росія рекордно збільшить витрати на оборону
Як ми зазначали, ворожа країна планує підвищення витрат на оборону в 2024 році. Воно становитиме 6% валового внутрішнього продукту країни.
Згідно з проєктом держбюджету країни-терористки, який уряд РФ має незабаром обговорити, витрати на оборону зростуть до 10,8 трильйона рублів (112 мільярдів доларів) у 2024 році. Цього року вони становили 6,4 трильйона рублів.
Прогнозований оборонний бюджет буде втричі більший, ніж був у 2021 році (3,6 трильйона рублів).
Росіяни масово біжать з лінії фронту
Як ми писали вже раніше, за рік діяльності до проєкту "Хочу жить" звернулось понад 25 тисяч російських окупантів з бажанням здатися у добровільний полон нашим військовим. З них дійсно поповнили обмінний фонд 216 осіб
У пресслужбі також зазначили, що були випадки успішного переходу військовослужбовців ЗС РФ на бік України, разом зі своєю технікою. Після того, як ГУР провело операцію "Синиця", кількість таких подій помітно збільшилася.
"По всіх каналах до нас щодня надходять десятки заявок від чинних військовослужбовців армії РФ і не тільки", – йдеться у повідомленні.
Усього за минулий рік більше ніж 48 мільйонів людей з Російської Федерації й тимчасово окупованих територій України відвідали вебсайт проєкту. Своєю чергою, Росія активно намагається заважати його роботі, про що свідчить факт блокування Роскомнаглядом 256 доменів сайту проєкту.
Раніше ми писали, про що заявила Канада стосовно можливої нової хвилі мобілізації у РФ. Також повідомляли, яке "секретне" послання вчений залишив Путіну.
Сподобалась стаття?